Views Menu Support (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Views
id: View

en: Menu item
id: Pokok menu

en: Fields
id: Bidang isian

en: Front page
id: Halaman depan

en: Features
id: Fitur
