Views Menu Support (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Titill

en: Views
is: Gagnasýn

en: Menu item
is: Valmyndahluti

en: Fields
is: Svæði

en: Front page
is: Forsíða
