Views Menu Support (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Views
lv: Skati

en: Menu item
lv: Izvēlnes elements

en: Fields
lv: Lauki

en: Front page
lv: Sākumlapa
