Views Menu Support (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Views
nl: Overzichten

en: Menu item
nl: Menuonderdeel

en: Fields
nl: Velden

en: Front page
nl: Voorpagina
