Views Menu Support (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Views
oc: Vistas

en: Menu item
oc: Element de menú

en: Fields
oc: Camps

en: Front page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Features
oc: Foncionalitats
