Views Menu Support (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Views
pl: Widoki

en: Menu item
pl: Element menu

en: Fields
pl: Pola

en: Front page
pl: Strona główna

en: Features
pl: Funkcjonalności
