Views Menu Support (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Views
sv: Vyer

en: Menu item
sv: Menyval

en: Fields
sv: Fält

en: Front page
sv: Startsida

en: Features
sv: Funktioner
