Views Menu Support (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Menu item
vi: Mục liên kết

en: Fields
vi: Các trường

en: Front page
vi: Trang nhất

en: Features
vi: Tính năng
