Views Menu Support (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Views
he: היבטים

en: Menu item
he: קישור בתפריט

en: Fields
he: שדות

en: Front page
he: דף הבית

en: Features
he: פיצ'רים
