Views Menu Support (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Views
ja: ビュー

en: Menu item
ja: メニュー項目

en: Fields
ja: フィールド

en: Front page
ja: フロントページ

en: Features
ja: フィーチャー
