Views Menu Support (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Views
tr: Görünümler

en: Menu item
tr: Menü öğesi

en: Fields
tr: Alanlar

en: Front page
tr: Ana sayfa

en: Features
tr: Özellikler
