Views Node Taxonomy Filter (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Is
fr: Est

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Is not
fr: N'est pas

en: Other
fr: Autre

en: Taxonomy Filter
fr: Filtre Taxinomique

en: Is not one of
fr: Ne fait pas partie de

en: Is one of
fr: Fait partie de

en: Select the Vocabulary.
fr: Sélectionner le vocabulaire.
