Views Node Taxonomy Filter (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Is
da: Er

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Is not
da: Er ikke

en: Other
da: Anden

en: Is not one of
da: Er ikke én af

en: Is one of
da: Er en af
