Views Node Taxonomy Filter (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Is
gl: É

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Is not
gl: Non é

en: Other
gl: Outro

en: Is not one of
gl: Non é un de

en: Is one of
gl: É un de
