Views Node Taxonomy Filter (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Is
it: È

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Is not
it: Non è

en: Other
it: Altro

en: Is not one of
it: Non è uno di

en: Is one of
it: È uno di
