Views Node Taxonomy Filter (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Is
ja: である

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Is not
ja: でない

en: Other
ja: その他

en: Is not one of
ja: の一つではない

en: Is one of
ja: のいずれか
