Views Node Taxonomy Filter (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Is
pt: É

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Other
pt: Outros

en: Is not one of
pt: Não é um de

en: Is one of
pt: É um de
