Views Node Taxonomy Filter (7.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Is
cs: Je

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Is not
cs: Není

en: Other
cs: Jiné

en: Is not one of
cs: Není jedním z

en: Is one of
cs: Jeden z
