Views Node Taxonomy Filter (7.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Is
id: Adalah

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: Is not
id: Bukan

en: Other
id: Lainnya

en: Is not one of
id: Bukan salah satu dari

en: Is one of
id: Adalah bagian dari
