Views Node Taxonomy Filter (7.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Is
tr: -dir

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Other
tr: Diğer

en: Is not one of
tr: Birisi değildir

en: Is one of
tr: Birisidir
