Views Node Taxonomy Filter (7.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Is
fa: هست

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Other
fa: ساير

en: Is not one of
fa: نیست یکی از

en: Is one of
fa: یکی از
