Views Node Taxonomy Filter (7.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Is
fi: On

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Is not
fi: Ei ole

en: Other
fi: Muu

en: Is not one of
fi: Ei ole yksikään

en: Is one of
fi: On yksi
