Views Node Taxonomy Filter (7.x-1.0-beta4) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Is
hu: Van

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Is not
hu: Nem

en: Other
hu: Egyéb

en: Is not one of
hu: Nincs ezek között

en: Is one of
hu: Egy ezek közül
