Views Node Taxonomy Filter (7.x-1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Is
pl: jest

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Is not
pl: Nie jest

en: Other
pl: Inne

en: Is not one of
pl: Żaden z

en: Is one of
pl: Jeden z
