Views Node Taxonomy Filter (7.x-1.0-beta5) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Is
ar: يكون

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Other
ar: آخر

en: Is not one of
ar: ليس واحدًا من

en: Is one of
ar: واحد من
