Views Node Taxonomy Filter (7.x-1.0-beta5) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Is
lt: Yra

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Other
lt: Kiti

en: Is not one of
lt: Nėra vienas iš

en: Is one of
lt: Yra vienas iš
