Views Node Taxonomy Filter (7.x-1.0-beta5) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Is not
nl: Is niet

en: Other
nl: Andere

en: Is not one of
nl: Is niet een van

en: Is one of
nl: Is een van
