Views Node Taxonomy Filter (7.x-1.0-beta5) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Is
sk: Je

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Is not
sk: Nie je

en: Other
sk: Ostatné

en: Is not one of
sk: Nie je jeden z

en: Is one of
sk: Je jeden z
