Views Node Taxonomy Filter (7.x-1.0-beta5) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Is
uk: Є

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Is not
uk: Не є

en: Other
uk: Інше

en: Is not one of
uk: Жоден з

en: Is one of
uk: Один з
