Views Node Taxonomy Filter (7.x-1.0-beta5) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Is
vi: Là

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Other
vi: Khác

en: Is not one of
vi: Không là một trong

en: Is one of
vi: Là một trong
