Views Node Taxonomy Filter (7.x-1.0-beta6) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Is
ca: És

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Is not
ca: No és

en: Other
ca: Altres

en: Is not one of
ca: No és un de

en: Is one of
ca: És un de
