Views Node Taxonomy Filter (7.x-1.0-beta6) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Is
de: Ist

en: Vocabulary
de: Vokabular

en: Is not
de: Ist nicht

en: Other
de: Weitere

en: Is not one of
de: Ist keines von

en: Is one of
de: Ist eines von

en: Select the vocabulary.
de: Das Vokabular auswählen.
