Views Node Taxonomy Filter (7.x-1.0-beta6) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Is
is: Er

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: Is not
is: Er ekki

en: Is not one of
is: Er ekki eitt af

en: Is one of
is: Er eitt af
