Views Node Taxonomy Filter (7.x-1.0-beta6) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Is
sv: Är

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Is not
sv: Är inte

en: Other
sv: Övriga

en: Is not one of
sv: Är inte en av

en: Is one of
sv: Är en av

en: Select the vocabulary.
sv: Välj vokabuläret.
