Views Node Taxonomy Filter (7.x-1.0-beta4) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Is
ru: Это

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Other
ru: Другое

en: Is not one of
ru: Ни один из

en: Is one of
ru: Один из
