Vocabulary Image (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Upload image
be: Загрузіць выяву

en: Other
be: Іншыя

en: Allowed file extensions
be: Дазволеныя пашырэнні файлаў

en: Maximum image resolution
be: Максімальная рэзкасць выявы

en: Minimum image resolution
be: Мінімальная рэзкасць выявы
