Vocabulary Image (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Upload image
ca: Carrega imatge

en: Other
ca: Altres

en: Allowed file extensions
ca: Extensions de fitxer permeses

en: Maximum image resolution
ca: Resolució màxima de la imatge

en: Minimum image resolution
ca: Resolució mínima de la imatge
