Vocabulary Image (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Upload image
cs: Nahrát obrázek

en: Other
cs: Jiné

en: Allowed file extensions
cs: Povolené přípony souboru

en: Maximum image resolution
cs: Maximální rozlišení obrázku

en: Minimum image resolution
cs: Minimální rozlišení obrázku
