Vocabulary Image (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Upload image
da: Upload billede

en: Other
da: Anden

en: Allowed file extensions
da: Tilladte filendelse

en: Maximum image resolution
da: Maksimal billedopløsning

en: Minimum image resolution
da: Minimum billedopløsning
