Vocabulary Image (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Upload image
de: Bild hochladen

en: Other
de: Weitere

en: Allowed file extensions
de: Zulässige Dateiendungen

en: Maximum image resolution
de: Maximale Bildauflösung

en: Minimum image resolution
de: Minimale Bildauflösung
