Vocabulary Image (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Upload image
el: Αποστολή εικόνας

en: Other
el: Άλλο

en: Allowed file extensions
el: Επιτρεπόμενες επεκτάσεις αρχείων

en: Maximum image resolution
el: Μέγιστη ανάλυση εικόνας

en: Minimum image resolution
el: Ελάχιστη ανάλυση εικόνας
