Vocabulary Image (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Upload image
es: Subir imagen

en: Other
es: Otro(s)

en: Allowed file extensions
es: Extensiones de archivos permitidos

en: Maximum image resolution
es: Resolución máxima de la imagen

en: Minimum image resolution
es: Resolución mínima de imagen
