Vocabulary Image (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Upload image
eu: Irudia kargatu

en: Other
eu: Bestea

en: Allowed file extensions
eu: Onartutako fitxategien luzapena

en: Maximum image resolution
eu: Irudiaren resoluzio maximoa

en: Minimum image resolution
eu: Irudiaren resoluzio minimoa
