Vocabulary Image (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Upload image
fi: Lataa kuva

en: Other
fi: Muu

en: Allowed file extensions
fi: Sallitut tiedostopäätteet

en: Maximum image resolution
fi: Suurin kuvaresoluutio

en: Minimum image resolution
fi: Kuvan pienin resoluutio
