Vocabulary Image (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Upload image
gl: Subir imaxe

en: Other
gl: Outro

en: Allowed file extensions
gl: Extensións de arquivo permitidas

en: Maximum image resolution
gl: Máxima resolución da imaxe

en: Minimum image resolution
gl: Resolución mínima da imaxe
