Vocabulary Image (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Upload image
he: העלאת תמונה

en: Other
he: אחר

en: Allowed file extensions
he: סיומות קובץ מותרות

en: Maximum image resolution
he: רזולוציה מירבית לתמונה

en: Minimum image resolution
he: רזולוציה מינימלית לתמונה
