Vocabulary Image (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Upload image
hr: Otpremi sliku

en: Other
hr: Ostalo

en: Allowed file extensions
hr: Dopušteni nastavci datoteka

en: Maximum image resolution
hr: Maksimalna rezolucija slike

en: Minimum image resolution
hr: Minimalna rezolucija slike
