Vocabulary Image (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Upload image
hu: Kép feltöltése

en: Other
hu: Egyéb

en: Allowed file extensions
hu: Megengedett fájlkiterjesztések

en: Maximum image resolution
hu: Legnagyobb képfelbontás

en: Minimum image resolution
hu: Legkisebb képfelbontás
