Vocabulary Image (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Upload image
it: Upload immagine

en: Other
it: Altro

en: Allowed file extensions
it: Estensioni file consentite

en: Maximum image resolution
it: Risoluzione massima dell'immagine

en: Minimum image resolution
it: Risoluzione minima dell'immagine
