Vocabulary Image (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Upload image
nl: Upload afbeelding

en: Other
nl: Andere

en: Allowed file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: Maximum image resolution
nl: Maximale resolutie

en: Minimum image resolution
nl: Minimale resolutie
